IPAH-66-1-51-30.0-A-01.pdf
| Image |  |
| Series | IPA | IPA | IPA | IPA | IPA |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 30A | 15A | - | 10A | 20A |
| Voltage Rating - AC | 250 V | - | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | 65 V | - | - | - | - |