Sensata-Airpax IPAP-1-1-62-16.0-AS-01-T
Part No.:
IPAP-1-1-62-16.0-AS-01-T
Datasheet:
AnpuIPAP-1-1-62-16.0-AS-01-T.pdf
Current Rating (Amps):
16A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V