Sensata-Airpax IUG11-1-66-15.0-Q-01
Part No.:
IUG11-1-66-15.0-Q-01
Datasheet:
AnpuIUG11-1-66-15.0-Q-01.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V