IUG1-1-51-10.0-01.pdf
| Image |  |
| Series | IUG | IUG | - | IUG | - |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | - | Panel Mount | - |
| Current Rating (Amps) | 100mA | 10A | - | 5A | - |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | 250 V | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | 80 V | - |