IUG1-1-51-10.0-Q-01.pdf
| Current Rating (Amps) | 100mA | 10A | - | 5A | - |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | 250 V | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | 80 V | - |