Sensata-Airpax IUG1-1-52-10.0-91
Part No.:
IUG1-1-52-10.0-91
Datasheet:
AnpuIUG1-1-52-10.0-91.pdf
Description:
CIR BRKR, HYDMAG, 1 PL, 250VAC,2
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V