Sensata-Airpax IUG1-1-72-20.0-01
Part No.:
IUG1-1-72-20.0-01
Datasheet:
AnpuIUG1-1-72-20.0-01.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V