IUG6-1-51-20.0-Q-01.pdf
| Current Rating (Amps) | 40A | 500mA | 25A | 20A | 20A |
| Voltage Rating - AC | - | - | 277 V | 250 V | 250 V |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | 80 V | 80 V |