IUG66-1-64-20.0-A-01.pdf
| Image |  |
| Series | IUG | IUG | IUG | IUG | IUG |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 40A | 25A | 20A | 20A | 15A |
| Voltage Rating - AC | - | 277 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| Voltage Rating - DC | - | - | 80 V | 80 V | 80 V |