Sensata-Airpax IUGH11-1-62-25.0-Q-01
Part No.:
IUGH11-1-62-25.0-Q-01
Datasheet:
AnpuIUGH11-1-62-25.0-Q-01.pdf
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V