Sensata-Airpax IUGH11-1-62-30.0-91
Part No.:
IUGH11-1-62-30.0-91
Datasheet:
AnpuIUGH11-1-62-30.0-91.pdf
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V