Sensata-Airpax IUGH11-1-66-20.0-Q-01
Part No.:
IUGH11-1-66-20.0-Q-01
Datasheet:
AnpuIUGH11-1-66-20.0-Q-01.pdf
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V