IUGH66-1-52-10.0-A-00.pdf
| Current Rating (Amps) | 30A | 50A | 4A | 4.75A | 10A |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - | 250 V |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | - | 80 V |