Sensata-Airpax IUGN1-1-66-3.50
Part No.:
IUGN1-1-66-3.50
Datasheet:
AnpuIUGN1-1-66-3.50.pdf
Current Rating (Amps):
3.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V