IUGN6-1-42-20.0.pdf
| Image |  |
| Series | IUG | IUG | IUG | IUG | IUG |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 20A | 10A | 20A | 10A | 30A |
| Voltage Rating - AC | 250 V | 250 V | 250 V | - | - |
| Voltage Rating - DC | 80 V | 80 V | 80 V | 80 V | 80 V |