Sensata-Airpax IUGN6-1-51-2.50-A
Part No.:
IUGN6-1-51-2.50-A
Datasheet:
AnpuIUGN6-1-51-2.50-A.pdf
Current Rating (Amps):
2.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V