Sensata-Airpax IUGN6-1-51-35.0
Part No.:
IUGN6-1-51-35.0
Datasheet:
AnpuIUGN6-1-51-35.0.pdf
Current Rating (Amps):
35A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V