Sensata-Airpax IUGN6-1-52-15.0-A
Part No.:
IUGN6-1-52-15.0-A
Datasheet:
AnpuIUGN6-1-52-15.0-A.pdf
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V