IUGN6-1-52F-10.0.pdf
| Current Rating (Amps) | 20A | 10A | 20A | 10A | 30A |
| Voltage Rating - AC | 250 V | 250 V | 250 V | - | - |
| Voltage Rating - DC | 80 V | 80 V | 80 V | 80 V | 80 V |