Sensata-Airpax IUGN6-1-62-15.0-C
Part No.:
IUGN6-1-62-15.0-C
Datasheet:
AnpuIUGN6-1-62-15.0-C.pdf
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
277 V
Voltage Rating - DC:
80 V