Sensata-Airpax IUGN6-1-62-18.5
Part No.:
IUGN6-1-62-18.5
Datasheet:
AnpuIUGN6-1-62-18.5.pdf
Current Rating (Amps):
18.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V