Sensata-Airpax IUGN6-1-62-50.0-AC
Part No.:
IUGN6-1-62-50.0-AC
Datasheet:
AnpuIUGN6-1-62-50.0-AC.pdf
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V