Sensata-Airpax IUGN6-1-71-40.0
Part No.:
IUGN6-1-71-40.0
Datasheet:
AnpuIUGN6-1-71-40.0.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V