Sensata-Airpax IUGN6-1REC4-59-.100
Part No.:
IUGN6-1REC4-59-.100
Datasheet:
AnpuIUGN6-1REC4-59-.100.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
100mA
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V