Sensata-Airpax IUGN6-1REC4-62F-.200
Part No.:
IUGN6-1REC4-62F-.200
Datasheet:
AnpuIUGN6-1REC4-62F-.200.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
200mA
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V