Sensata-Airpax IUGN6-1REC4-63F-15.0
Part No.:
IUGN6-1REC4-63F-15.0
Datasheet:
AnpuIUGN6-1REC4-63F-15.0.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V