IUGNF6-1-51-30.0.pdf
| Image |  |
| Series | IUG | IUG | IUG | IUG | IUG |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 20A | 2.5A | 10A | 30A | 5A |