Sensata-Airpax IUGNF6-1-52-50.0
Part No.:
IUGNF6-1-52-50.0
Datasheet:
AnpuIUGNF6-1-52-50.0.pdf
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V