IULK1-1-51-100.-01.pdf
| Image |  |
| Series | IUL | IUL | IUL | IUL | IUL |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 15A | 100A | 20A | 20A | 10A |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - | 250 V |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | - | 80 V |