Sensata-Airpax IULK1-1-52-80.0-91
Part No.:
IULK1-1-52-80.0-91
Datasheet:
AnpuIULK1-1-52-80.0-91.pdf
Current Rating (Amps):
80A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V