Sensata-Airpax IULK1-1-52-90.0-01
Part No.:
IULK1-1-52-90.0-01
Datasheet:
AnpuIULK1-1-52-90.0-01.pdf
Current Rating (Amps):
90A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V