Sensata-Airpax IULK1-1-53-75.0-01
Part No.:
IULK1-1-53-75.0-01
Datasheet:
AnpuIULK1-1-53-75.0-01.pdf
Current Rating (Amps):
75A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V