Sensata-Airpax IULK1-1-65-100.-01
Part No.:
IULK1-1-65-100.-01
Datasheet:
AnpuIULK1-1-65-100.-01.pdf
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V