IULK1-1-72-100.-A-01.pdf
| Current Rating (Amps) | 15A | 100A | 20A | 20A | 10A |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - | 250 V |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | - | 80 V |