Sensata-Airpax IULK1-1REC4-52-7.50-01
Part No.:
IULK1-1REC4-52-7.50-01
Datasheet:
AnpuIULK1-1REC4-52-7.50-01.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Mounting Type:
Panel Mount
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V