Sensata-Airpax IULK1-1REC4-53F-80.0-01
Part No.:
IULK1-1REC4-53F-80.0-01
Datasheet:
AnpuIULK1-1REC4-53F-80.0-01.pdf
Current Rating (Amps):
80A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V