Sensata-Airpax IULK1-1REC4R-52-50.0-A-01
Part No.:
IULK1-1REC4R-52-50.0-A-01
Datasheet:
AnpuIULK1-1REC4R-52-50.0-A-01.pdf
Mounting Type:
DIN Rail
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V