Sensata-Airpax IULK1-1REC5-63-10.0-01-U
Part No.:
IULK1-1REC5-63-10.0-01-U
Datasheet:
AnpuIULK1-1REC5-63-10.0-01-U.pdf
Mounting Type:
DIN Rail
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V