Sensata-Airpax IULK1-35417-100
Part No.:
IULK1-35417-100
Datasheet:
AnpuIULK1-35417-100.pdf
Description:
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Mounting Type:
Panel Mount
Voltage Rating - DC:
Actuator Type:
Lever
Number of Poles:
1
Illumination:
Illumination Voltage (Nominal):
Approval Agency:
1. How to order IULK1-35417-100 on Anpu?
3. Are the IULK1-35417-100 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IULK1-35417-100?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax
Series IUL IUL IUL IUL IUL
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Mounting Type Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
Current Rating (Amps) 15A 100A 20A 20A 10A
Voltage Rating - AC - - - - 250 V
Voltage Rating - DC - - - - 80 V