Sensata-Airpax IULN1-1-52F-30.0
Part No.:
IULN1-1-52F-30.0
Datasheet:
AnpuIULN1-1-52F-30.0.pdf
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V