IULN1-1-62-10.0.pdf
| Image |  |
| Series | IUL | IUL | IUL | IUL | IUL |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 30A | 15A | 30A | 10A | 10A |