Sensata-Airpax IULN1-1REC4-51-15.0
Part No.:
IULN1-1REC4-51-15.0
Datasheet:
AnpuIULN1-1REC4-51-15.0.pdf
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V