Sensata-Airpax IULN1-1REC4-72-50.0-A
Part No.:
IULN1-1REC4-72-50.0-A
Datasheet:
AnpuIULN1-1REC4-72-50.0-A.pdf
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V