IULNK1-1-51-10.0-K.pdf
| Image |  |
| Series | IUL | IUL | IUL | IUL | IUL |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 7A | 10A | 10A | 40A | 2.5A |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | 415 V | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | 80 V | - |