Sensata-Airpax IULNK1-1-51-7.50
Part No.:
IULNK1-1-51-7.50
Datasheet:
AnpuIULNK1-1-51-7.50.pdf
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V