Sensata-Airpax IULNK1-1-52-20.0-K
Part No.:
IULNK1-1-52-20.0-K
Datasheet:
AnpuIULNK1-1-52-20.0-K.pdf
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V