IULNK1-1-52-40.0.pdf
| Current Rating (Amps) | 7A | 10A | 10A | 40A | 2.5A |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | 415 V | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | 80 V | - |