Sensata-Airpax IULNK1-1-61-10.0
Part No.:
IULNK1-1-61-10.0
Datasheet:
AnpuIULNK1-1-61-10.0.pdf
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V