Sensata-Airpax IULNK1-1-62-35.0-K-U
Part No.:
IULNK1-1-62-35.0-K-U
Datasheet:
AnpuIULNK1-1-62-35.0-K-U.pdf
Current Rating (Amps):
35A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V