Sensata-Airpax IULNK1-1-62F-40.0-C-K
Part No.:
IULNK1-1-62F-40.0-C-K
Datasheet:
AnpuIULNK1-1-62F-40.0-C-K.pdf
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
277 V
Voltage Rating - DC:
80 V